Babaya Doğum Günü Sözleri


Bana güç verdin. Yeterli aklı verdin. Hayat boyu bütün bunlar için sana teşekkür ederim. Doğum günün kutlu olsun babacığım.


Canım babam iyi ki varsın sana cümleler yetmez seni seviyorum tek aşkımsın. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

Sozadresi_com
Sozadresicom

Ailemizin yıkılmaz direği babamıza sevgilerimizle… Allah seni başımızdan eksik etmesin… Nice nice yaşlara. İyi ki doğdun babacığım.


Gelinciklerin en sadesine papatyaların en güzel kokanına güllerin en güler yüzlüsüne babaların en sevgilisine. Doğum günün kutlu olsun babacığım.


Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslenişimde ya acım diniyor ya da sevgim coşuyor. Doğum günün kutlu olsun babacığım.


Üzerine sabır tohumu ekip sevgiyle suladığın gülünün bilmeni istediği bir şey var. Seni çok ama çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun babam.


Peygamber efendimiz, babanın sevgisini muhafaza et eğer o sevgi bağını koparırsan, Cenab-ı Hak da senin feyz ve saadet nurunu söndürür buyurmuştur. Allah seni başımızdan eksik etmesin. İyi ki doğdun babacığım.


Kelimelerle anlatılamayan fedakârlık ve karşılıksız sevgiyi tarif et desen bana herhalde sadece “BABA” derdim. Nice nice yaşlara. İyi ki sozadresi.com doğdun babacığım.


Babam olduğun için mutluyum, sahip olduğum en iyi arkadaşsın. Nice nice yaşlara. İyi ki doğdun babacığım. babacığım.

Yeryüzü yarılsa, güneş patlasa, evren yıkılsa yine beni bırakmayacak adam. Baba, adam gibi adam. Doğum günün kutlu olsun.


Huzur ve dert ortağım nice nice yaşlara. İyi ki doğdun babacığım. Canım babam, varlığın hep yüreğimi ısıttı, bana mutluluk ve güven verdi. Seni çok seviyorum babacığım.


Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın. Biricik babamsın. Seni çok seviyorum. Hayatın anlamı ve tüm güzelliklerini öğreten adam, benim sevgili babam. Doğum günün kutlu olsun babacığım.


İnsanın hayatta kahramanı olur. Benim kahramanım sensin babacığım. Yıldızları yanıma indiren kudretin, heybetin, sertliğin bir o kadar da yumuşak kalbin var. Doğum günün kutlu olsun babacığım.


Evimizin güneşi bir tanesi olan canım babama kucak dolusu sevgi ve saygılarımla… Babacığım bir günümde değil her günümdesin. Doğum günün kutlu olsun babacığım.


Canım babam! Varlığın hep yüreğimi ısıttı, bana mutluluk ve güven verdi. Seni seviyorum iyi ki varsın, doğum günün kutlu olsun babacığım.


Güneş kadar sıcak, kar tanesi kadar berrak, yağmur kadar saf ve temiz bir yaşam dileğiyle. Canım babam doğum günün kutlu olsun.


Canım babam, yanımda olman bana hep güven ve mutluluk verdi. Nice yıllara babam.


Her zaman yanımda olduğun için teşekkür ederim sevgili babam. Nice mutlu yıllara.


Derdimi, neşemi paylaştığım en iyi arkadaşım. Babalar günün kutlu olsun!


Ailemin reisi, büyük aşkım. Babalar günün kutlu olsun.


Her ne kadar bazen kızsan da ben seni hep seviyorum. Aslında kızınca çok tatlı oluyorsun. Canım babam doğum günün kutlu olsun.


Kollarından daha huzurlu, daha güvenli, yüreğinden daha sıcak ülke yokmuş babacım. Doğum günün kutlu olsun babacığım.


Tatlı babacığıma sabah yağan çiğ kadar saf aksam gün batımında ise rüzgâr kadar çılgın, okyanusun derinliklerindeki inci kadar güzelsin. Doğum gününü kutluyorum.


Mesafeler ne kadar uzak olursa olsun sevgisini her zaman üzerimde hissettiğim dün de bugün de yarın da hep yüreğim kadar yakınımda olan babacığım seni çok seviyorum. Benzemez hiçbir şeye bu sevgi. Ne şiir yeter anlatmaya, ne yürek yeter bunu sozadresi.com sığdırmaya. Doğum günün kutlu olsun babacığım.


Babacığım; sabah yağan çığ kadar saf, akşam gün batımında ise rüzgar kadar çılgın, okyanusun derinliklerindeki inci kadar özelsin. Doğum günün kutlu olsun babacığım.


Fedakârlık, sevgi, sabır ve güzellik ne demek tarif et derlerse; babam derdim canım babam seni bir gün değil her gün çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun babacığım.


Senin gibi bir babaya sahip olduğum için ne kadar şanslı olduğumu her zaman bileceğim. Seni seviyorum canım babacım.


Babacığım Allah seni başımızdan eksik etmesin nice nice beraberce doğum günlerini kutlamayı nasip etsin. Doğum günün kutlu olsun.


Bizim bugünlere gelmemizi sağlayan ve hakkını hiçbir zaman ödeyemeyeceğimiz babamızın doğum günü kutlu olsun.


Artık yürümeyi öğrendim. Fakat hala düşmekten korkuyorum. Ellerimi bırakma baba. Doğum günün kutlu olsun.


Hayatın anlamı ve tüm güzelliklerini öğreten adam, benim sevgili babam. Doğum günün kutlu olsun.


Dünyanın en yakışıklı babasına, seni çok seviyoruz, doğum günün kutlu olsun.


Düşünüyorum da beni en güzel sen sevmiştin. Seni çok seviyorum babam doğum günün kutlu olsun.


Benzemez hiçbir şeye bu sevgi. Ne şiir yeter anlatmaya, ne yürek yeter, bunu sığdırmaya. Doğum günün kutlu olsun babacığım.


Sevgili babacığım sen bizim gül kokulu şekerden tatlı canımızdan değerli biricik babamızsın seni çok seviyoruz. Doğum günün kutlu olsun.


İlk adımlarımı atarken ellerimden tutuyordun. Şimdi fark ediyorum ki babacığım, ellerimi hiç bırakmamışsın. Birlikte daha nice yıllarda el ele olmak dilliğiyle doğum günün kutlu olsun.


Her zaman söylemesem de biliyorum aslında babamın onu ne kadar çok sevdiğimi bildiğini. Ve ben ne kadar karışık cümleler yazsam da hepsini deşifre edebileceğini. Çünkü o benim Babam. Doğum günün kutlu olsun babacığım.


Sevgili babacığım sen bizim gül kokulu şekerden tatlı, canımızdan değerli biricik babamızsın, seni çok seviyoruz. Doğum günün kutlu olsun babacığım.


Dünyanın en yakışıklı, en anlayışlı, en karizmatik, en sevecen, en tatlı babası doğum günün kutlu olsun.


Huzur ve dert ortağım canım babam doğum günün kutlu olsun.


Ailemizin yıkılmaz direği babamıza sevgilerimizle. Nice nice yıllara.


Kollarından daha huzurlu, daha güvenli, yüreğinden daha sıcak ülke yok babacığım. Nice yıllara.


Hayatın anlamı ve tüm güzelliklerini öğreten adam, benim sevgili babam. Doğum günün kutlu olsun.


Kollarından daha huzurlu, daha güvenli, yüreğinden daha sıcak ülke yokmuş baba. Doğum günün kutlu olsun babacığım.


Ateşin yaktığından, güneşin hareket ettiğinden, gerçeğin bir yalan olduğundan şüphelen ama benim seni sevdiğimden asla şüphelenme babacığım. Doğum günün kutlu olsun babacığım.


Senin gibi bir babaya sahip olduğum için ne kadar şanslı olduğumu her zaman bileceğim. Seni seviyorum canım babacığım. Bugün başardığım sozadresi.com ve elde edebildiğim her şeyde senin payın var. Doğum günün kutlu olsun babacığım.


Sen güçlü bir çınar gibisin. Arkamı ne zaman sana yaslasam sanırım ki dünyayı bile fethedebilirim. Çünkü bana hep güç verirsin. Doğum günün kutlu olsun babacığım.


Dünyadaki çiçeklerin en güzeli güldür güllerin en güzeli ise sen doğum günün kutlu olsun babacığım.


Bana yaptığın dünyadaki en büyük iyilik bana dünyanın en iyi örneği olmandır. Babaların en iyisi, bu gün sadece senin. İyi ki varsın. Doğum günün kutlu olsun babacığım.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir