Abla İle İlgili Sözler, Ablaya Sözler


Sayfa İçeriği: Ablaya Güzel Sözler, Anlamlı Ablaya Güzel Sözler, Abla İçin Güzel Sözler, Ablaya Duygu dolu Sözler, Kızkardeşten Ablaya Güzel Sözler, Ablaya sevgi dolu Sözler, Manevi Ablaya Güzel Sözler, Ablaya Güzel Anlamlı Uzun Sözler

Sozadresi_com
Sozadresicom

Hayatımda en çok sana güvendim, senden başka güvenecek kimsem yok.


Sen benim koruyucu meleğimsin ablacım.


Aşk öldürür de çoğu zaman, hasta da eder sersefil de eder ama abla sevgisi yaşatır.


Küçüktüm cahildim sen bana hayat getirdin ablam.


Dünyanın en değerli insanı olan ablacım seni çok seviyorum.


Annemin vefatından sonra annem oldun seni çok seviyorum.


Abladan daha güzel bir kelime var mı bu dünyada cümleleri süsleyebilen.


Dünyada annenizden sonra sizi en çok seven bir başka kadına abla denir. sozadresi.com


En kötü günlerin böyle olmasını dileği ile canım ablacım doğum gününü en içten dileklerimle kutluyorum.


Hediyen yolda ablacım seni hiç unutur muyum, hani sen beni hiç unutmadın o tatlı yanaklarından öpüyorum.


Canım ablacım yere göğe sığdıramadığım doğum gününü kutlarım tüm kalbimden.


Küçüktüm cahildim sen bana hayat getirdin ablam.


Abla demek, sıkılınca, bunalınca ruhuna ilaç demek. Bir sesiyle tüm dertlerini unutturan demek.


Ne zaman başım sıkışsa her zaman sen yanımdasın, kardeşim benim deyip sıkı sıkı sarılanımsın, sen benim canım camın içi ablamsın.


Hayatımda en çok sana güvendim, senden başka güvenecek kimsem yok.


Eğer hayatta bir kardeşin varsa çok şanslısın demektir ama hayatında bir ablam varsa dünyanın en şanslı insanı sensindir.


Ablam, dert ortağım, kardeşlerin en tatlısı doğum günün kutlu olsun.


Doğum günü kızı bugün mesajımı okuyor yanında olmayı o kadar çok isterdim ki canım biricik ablacığım.


İki kardeş birbiriyle hiç anlaşamaz derler, ilk önce birbirlerini sevseler dahi, sonra evlenince birbirini aramaz sormazlar derlerse, onlara bizden bahset ablam. sozadresi.com


Senin canına o uzak diyarlarda bir şeyler gelse emin ol benim canım seninkinden çok daha fazla yanar. Tüm kalbimle senin yanında olduğumu her zaman bil. Her sıkıntında beni düşün ve koşulsuz bir destekçin olduğunu unutma.


Ben büyürken yanımda hep sen vardın, ben büyüdüm adam oldum ama yine yanımda hep sen oldun. Anladım ki sen benim ömrüm boyunca yanımda olacak can ablamsın.


Küçükken hatırlarım da sevmeyi bir türlü öğrenememiştim ama ben büyürken sen hep yanımdaydın ve bana sevmeyi sevilmeyi öğrettin. Koca yürekli melek ablam seni çok ama çok seviyorum. Sen kardeşlerin en değerlisisin.


Bu acımasız ve güvensiz hayatta en çok ve koşulsuz güvendiğim kişi sensin. Sen benim ablamsın ve ben bununla gurur duyuyorum. Hep mutlu kal.


Hayatın acımasız olduğunu anlayıp öğrendiğim andan itibaren senin var olduğun için Yaradan’a şükreder oldum. Hayatımın önemli insanı ablama büyük kalbinden dolayı en büyük ve sonsuz öpücüklerimi gönderiyorum.


Senin gibi bir ablam olduğu için duymuş olduğum mutluluk ve gururu sözler ile nasıl antacağımı bilemiyorum. Beni yürekten sevdiğini her zaman bana hissettirdiğin ve dünyada yalnız bırakmadığın için çok teşekkür ediyorum. Seni seviyorum ablacım.


Kardeşlik duygusu dünyanın en zor ve acı ama aynı zamanda en tatlı ve güzel bir duygusuymuş. Senin gibi iyi bir abla olmak herkese nasip olmaz. Canım ablam seni ömrüm boyunca seveceğim.


Senin gibi bir ablam olduğu için herkes beni kıskanıyor, kıskanmakta haklılar çünkü melek gibi bir ablam var. Benim iyi kalpli bir meleğim var.


Beni bu hayatta en çok güvendiğim ve sevgisini koşulsuz, sorgusuz kabul ettiğim tek kişi sensin ablam. Sen benim ablam olduğun için gurur duyuyorum seninle canım ablam.


Küçük, cahil ve sevgisizdik sonra büyüdük büyük adam olduk. Sevmeyi ve sevilmeyi hepsini senin sayende öğrendik iyi ki varsın benim canım ablam.


Abamı desem ablamı desem, melek mi desem, peri mi desem ne dersem deyim temiz kalpli iyi bir insandan bahsetmiş olacağım. O insan benim canım ablam.


Ablam için güzel bir söz yazayım dedim ama senin kadar güzel bir şey bulamadım. Sen sözler ile kelimeler ile ifade edilemeyecek kadar güzelsin. Aynı zamanda benim sevgimi ifade edecek kelime ve sözlerde daha yazılmadı. Canım ablacım.


Herkes sana isminle hitap ederdi ama ben sana melek derdim çünkü sen melekler kadar saf ve temiz kalpli biriydin, beni her zaman düşünen bir melek gibiydin.


Aşklar biter, sevgiler, kara sevdalar unutulur ama bir ablanın kardeşine olan sevgisi asla unutulmaz. Kardeşler birbirinde çok uzaklarda da olsa yine birbirini çok severler. Aynı benim seni sevdiğim gibi


Bizler belli bir süre ailemizle birlikte yaşadık. O günler çok güzel günlerdi. Ama şimdi hepimiz farklı yerlerde yaşamak zorunda kaldık. Fakat her ne kadar birbirimizden uzakta olsak, kalplerimiz daime birdir. Kardeşler hiçbir zaman birbirini unutmazlar, birbirine küsmezler.


Ablaya söylenecek o kadar söz varken ben sadece seni ne kadar çok sevdiğimi söylemek istedim. Sanırım bu her şeyi sana açıklıyorduk. Canım ablam.


Annem ile babam birbirlerini çok severdi. Biz de seninle birbirimizi çok sevrdik. Hiç ayrılmaz iki parça nasıl olurmu derler insanlar ben de onlara hep ablamla kendimi gösterirdim. Ömrümüzün sonuna kadar ayrılmamak dileiğimler. Canım ablama.


Hayat her zaman güzel zannederdim senin yanında ama hayatın acımasız olduğunu senden ayrılınca öğrendim canım ablam. Sen hayatın tüm zorluklarına karşı bana göğüs gerenim oldun. Kardeşim diye beni her zaman sevenim oldun.


Bugününe kadar mutlu bir gün yüzü görmedin, ömrün sıkıntılarla, dertlerle geçti, Allah’ım sana bundan sonra mutluluktan ağlamayı nasip etsin, o güzel yüzünden kahkahalar eksik olmasın.


Dünya üzerinde ki en zorlu ama en keyifli sanat nedir diye sorulacak olursa buna cevabım kardeşlik olurdu. Ablacım sen bu dünyada ki benim için en büyük sanatçı oluyorsun bu sebeple. Ne olursa olsun seni hep sevecek ve unutmayacağım. Minik kardeşin.


Ablama güzel sözler göndereyim dedim sözlere baktım baktım ama ablam kadar güzel bir söz bulamadım ama ablama yakışacak en güzel sözü yazdım. Seni çok seviyorum canım ablam.


Hayatım kötüye giderken hep yanımda olmak zorundamısın. Bazen seni yorduğumu üzdüğü düşünüyorum ama o koskocaman yüreğini görüp de hissedince bu endişelerimin yersiz olduğunu görüyorum. ANne sevgisi bir abla sevgisi ise ikiymiş.


 

Abla İle İlgili Sözler, Ablaya Sözler” için bir yorum

  • Ağustos 22, 2020 tarihinde, saat 12:40 pm
    Permalink

    Ablalarımı çokkkkkkk seviyorum, bir ablam evlendi ve gitti, diğer ablalarım bugün akşam Şanlıurfa’ya öğretmenlik yapmak için gidiyorlar sizi ömrüm boyunca annemden sonra sizi seveceğim, siz benim en değerlilerimsiniz, dünyadaki en güzel söz ablaymış meğer siz gidince anladım, size gidin artık dediğim günlere lanet eder oldum meğer çok acıymış şuan anladım. Gideceğiniz yerlerde inşallah hep mutlu, musmutlu olursunuz canlarım, ballarım sizleri çok seviyorum. Belki bir gün bu sözü okursunuz şimdilik görüşmek üzere. 💙❤️💚💜

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir