1 Mayıs İşçi Bayramı İle İlgili Sözler


Sayfa İçeriği: 1 Mayıs İşçi Bayramı ile ilgili Kısa sözler, 1 Mayıs İşçi Bayramı İle İlgili Etkileyici Sözler, 1 Mayıs İşçi Bayramı İle İlgili Uzun Sözler, 1 Mayıs İşçi Bayramı İle İlgili Güzel Sözler, 1 Mayıs İşçi Bayramı İle İlgili Yazılar, 1 Mayıs İşçi Bayramı İle İlgili Sözler Tumblr, 1 Mayıs İşçi Bayramı İle İlgili Ata Sözleri,1 Mayıs İşçi Bayramı İle İlgili Sözler Facebook, 1 Mayıs İşçi Bayramı sözleri anlamlı, 1 Mayıs İşçi Bayramı İle İlgili Cümleler


Kapitalizm, yönetenlerin resmi çetesidir. Al Capone

Sozadresi_com
Sozadresicom

Emeğin, emektarın, alın terinin, dayanışma ve yardımlaşmanın günü olan 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutluyoruz.


Özgür ve eşit bir gelecek için mücadele verdik, elbet bir gün güneş doğacak ve karanlıktan aydınlığa çıkacağız. Güzel günler göreceğiz çocuklar. 1 Mayıs İşçi ve Emekçinin Bayramı Kutlu Olsun.


1 Mayıs’ın ülkemizde ve dünyada anlamına uygun olarak dostluk, dayanışma ve bayram havası içerisinde kutlanmasını diliyor, sağlık, mutluluk ve başarı dileklerimle, en içten sevgi ve saygılarımı sunuyorum.


Özelde emekçilerimizin, genelde dünya emekçilerinin birlik mücadele ve dayanışma günü 1 Mayıs işçi bayramını kutluyorum.


Toprak, onu eliyle işleyenlerindir. Emiliano Zapata


Tüm farkı yaratan emektir. John Locke


İşçilerin bir an önce iş-emekçi dünya görüşüne varmalarını ya da vardırmalarını diliyorum.


1 Mayıs barış, demokrasi ve güvenli bir gelecek için mücadele günüdür.


Emek olmadan hiçbir şey yetişmez. Sofokles


Birlik ve dayanışma inancıyla emek, barış ve özgürlük mücadelesinde tüm ezilenlerin 1 Mayıs işçi bayramını kutlarım.


1 Mayıs Emek ve Dayanışma Gününün tüm yurtta coşkuyla kutlanmasını diliyorum.


Vermeyin insana izin kanması ve susması için, hakkını alması için kitleyi bilinçlendirin, bizlerin ellerindedir gelen ışıklı günler.


Hakları için ölenlere minnet ve şükran, akan tere selam ve saygı ile 1 Mayıs İşçi ve Emekçi Bayramı Kutlu Olsun.


Emeğin, emektarın, alın terinin, dayanışma ve yardımlaşmanın günü olan 1 Mayıs’ımız kutlu olsun.


1 Mayıs’ın, anlamına yakışır bir şekilde dostluk ve dayanışma havasında kutlanmasını dileyerek, başta işçi, memur ve emekçiler olmak üzere bütün milletimizin Emek ve Dayanışma Günü’nü kutluyorum.


En kutsal kazanç alın teri ile kazanılan helal kazançtır. 1 Mayıs’ta bu helal kazanç üzerine kurulmuş en önemli gündür. Bu özel gününüzü kutluyorum.


1 Mayıs barış, demokrasi ve güvenli bir gelecek sozadresi.com için mücadele günüdür. Dayanışmanın, iyiliğin, birliğin ve güzelliğin birleştiği 1 Mayıs’ta tüm işçi kardeşlerimizi kutluyoruz.


Emek, sermayeye öncüldür ve ondan bağımsızdır. Sermaye ancak emeğin meyvesidir ve emek olmadan sermaye olmazdı. Emek sermayeden üstündür ve daha büyük önem arz eder. Abraham Lincoln


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir